Senior PHP Developer

PRO-Search

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Tworzenie, wdrażanie i rozwijanie systemów informatycznych na wewnętrzne potrzeby firmy

• Udział w ambitnych projektach informatycznych o zasięgu międzynarodowym

• Wsparcie procesów firmowych poprzez tworzenie i rozwijanie funkcjonalnych narzędzi IT

Wymagania:

• Min. 4 lata doświadczenia jako programista PHP

• Bardzo dobra znajomość programowania w języku PHP z uwzględnieniem technik programowania obiektowego

• Bardzo dobra znajomość obsługi baz danych MySQL, PostgreSQL

• Dobra znajomość wzorców projektowych

• Dobra znajomość przynajmniej jednego z frameworków (Symfony, Laravel)

• Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji GIT

• Precyzja i solidność

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy

• Przejrzysty zakres zadań

• Realny wpływ na rozwój działu

• Udział w międzynarodowych projektach

• Pracę w swobodnej atmosferze wśród pozytywnych ludzi

• Otwarta komunikacja na linii pracownik - przełożony

• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe

• Ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie posiłków

• Dogodna lokalizacja pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależnym ekspertem w takich dziedzinach jak wyszukiwanie, re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP