Senior PhP developer

Hays Poland

Bydgoszcz, wielkopolskie

Hays Poland

Bydgoszcz
Bydgoszcz
NR REF.: 1146486

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

PHP Developer

Lokalizacja: Gdańsk, Lublin, Piła, Bydgoszcz lub zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • Wsparcie i rozwój aplikacji
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku PHP
  • Współpracę z analitykami biznesowymi
  • Praca w cross-technologicznym zespole specjalistów w metodyce SCRUM

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość Angular
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MariaDB, PostgreSQL)
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomości zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość frameworka Laravel

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland