Oferta wyróżniona

Senior PHP Developer

40-004 Katowice, śląskie

WMK Invest Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nad czym będziesz pracował?

- rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce na potrzeby klienta,
- rozwój oprogramowania na potrzeby wewnętrzne,
- tworzenie różnorodnych narzędzi dla potrzeb klientów, m.in. systemy analizujące,
debugujące oraz inne

Wymagania

Czego wymagamy?

- bardzo dobra znajomość php (5.5 + )
- bardzo dobra znajomość mysql
- umiejętność pracy na linux/unix
- znajomość git
- doświadczenie z serwerami http (nginx/apache)
- doświadczenie z frameworkami magento lub zend

Co oferujemy?

Pracując z nami otrzymasz:

- atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowę o pracę w pełnym wymiarze,
- pakiet medyczny, jeśli chcesz.

Będziesz pracować:

- w przyjaznej atmosferze,
- z najnowszymi technologiami,
- w międzynarodowym środowisku i dla zagranicznych Klientów.

Otrzymasz także:

- dobrą kawę 8)
- możliwość wyjazdów zagranicznych,
- piątkowe śniadanie,

a także inne korzyści, o których dowiesz się na rozmowie.

Na rynku e-commerce działamy od kilku lat, a od kilku miesięcy w realizujemy projekty pod... nową nazwą. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zakończonych projektów i kilkanaście w trakcie realizacji. Projekty realizujemy w głównej mierze na rynek e-commerce w UK.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
10.000,00 zł - 14.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inne