Senior PHP Developer/Team Leader

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w usługach finansowych związanych z funduszami inwestycyjnymi, poszukujemy kilku osób (mid - senior) do teamu PHP. w tym.

Senior PHP Developer/Team LeaderMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kierowanie zespołem programistów realizującym projekty na potrzeby naszych Klientów
  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę
  • Współpraca z komórkami biznesowymi w zakresie ustalania harmonogramów projektów oraz zakresu wdrożenia (we współpracy z analitykiem systemowym)
  • Dbałość i odpowiedzialność za proces wytwórczy oprogramowania
  • Harmonogramowanie pracy podległego zespołu
  • Zapewnienie poprawnego działania systemów produkcyjnych

Wymagania:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku managera zespołu,
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w tworzeniu serwisów webowych opartych na PHP
  • Znajomości pełnego stacku technologicznego wymaganego do tworzenia nowoczesnych aplikacji webowych (HTML5, CSS3, JavaScript, Angular itp.)
  • Znajomości Zend Framework
  • Znajomości narzędzi wspierających proces wytwórczy oprogramowania (GIT, SonarCube, Vagrant, Gerrit, Jenkins itp.)
  • Wykształcenia wyższe, techniczne, wskazane informatyczne
  • Zdolności analitycznych, umiejętności kojarzenia faktów oraz aktywnego reagowania w związku ze zmienną sytuacją w projekcie
  • Odpowiedzialności, sumienności i dokładności.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Wspieranie i dofinansowanie rozwoju w nowych technologiach, łącznie z certyfikacją
  • Najnowsze narzędzia pracy
  • Komfortowe biuro
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.