Senior PHP Developer przy projekcie e-commerce

Berry Software House Sp. z o. o.

02-551 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy potrzebujemy kolejnego programisty PHP z seniorskim doświadczeniem. Osoba ta zostanie włączona do zespołu rozwijającego jeden z większych modowych e-commerce w Polsce. Obecnie przy projekcie pracuje jeden senior i dwóch junior developerów PHP. Potrzebujemy osoby, która będzie mogła dzielić się z drugim seniorem obowiązkami.

Wymagania

Czego oczekujemy:

• Bardzo dobrej znajomości PHP popartej przynajmniej pięcioletnim doświadczeniem w programowaniu w tym języku.

• Bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych.

• Umiejętności programowania w JavaScript.

• Doświadczenia w pracy z GIT.

• Znajomość wybranego frameworka opartego o model MVC.

Mile widziane:

• Framework PHP – Yii2, Symfony.

• Znajomość AngularJS.

• Znajomość Event-Sourcing.

• Znajomość CQRS.

• Znajomość Docker.

• Znajomość Kubernetes.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów, każde z nas od ponad 10 lat tworzy rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 610PLN - 12 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do ustalenia indywidualnie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce