Senior Permanent Placement Consultant

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wysokiego szczebla w ramach usług rekrutacji stałych dla Klientów firmy,
  • Budowanie bazy potencjalnych kandydatów z użyciem dostępnych kanałów rekrutacyjnych,
  • Pozyskiwanie kandydatów metodami tradycyjnymi i bezpośrednimi (Direct Search, Executive Search, Networking),
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz rozmów rekrutacyjnych,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących kandydatów, prowadzenie dokumentacji projektów,
  • Koordynacja procesu zatrudniania pracownika u Klienta,
  • Uczestnictwo w rozmowach handlowych, ustalanie warunków współpracy z Klientem, definiowanie jego potrzeb oraz ustalanie profilu pożądanego przez Klienta kandydata,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, rozwijanie długofalowych relacji z istniejącymi klientami firmy
  • Bieżąca analiza lokalnego rynku pracy i działań konkurencji
  • Odpowiedzialność za wykonanie indywidualnego budżetu miesięcznego i rocznego.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wysokiego szczebla,
  • Praktyczna wiedza w zakresie stosowania profesjonalnych metod i narzędzi rekrutacyjnych, znajomość obsługi Menedżera reklam Facebooka będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - pozwalająca na swobodną komunikację z zagranicznymi klientami,
  • Znajomość procesów nostryfikacji dyplomów zagranicznych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu konsultantów,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług HR.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy i szansa rozwoju zawodowego w ramach indywidualnej ścieżki kariery,
  • Możliwość budowania struktur nowego działu,
  • Pakiet wynagrodzeń zawierający wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjną premię uzależnioną od wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, pakiet narzędzi rekrutacyjnych),
  • Benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dostęp do systemu kafeteryjnego.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja