Senior .NET Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finansowa
  • Lokalizacja: Wrocław, Centrum
  • Start projektu: ASAP

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji webowych w branży finansowej w oparciu o metodyki zwinne
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem po stronie klienta
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu opartego na dobrych praktykach programistycznych oraz Clean Code

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie nauk ścisłych
  • 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w środowisku .NET
  • Umiejętność programowania obiektowego w technologii .NET/.NET frameworks/.NET Core
  • Znajomość technologii: ASP.NET MVC lub Core MVC jak również: JavaScript [Angular, jQuery], HTML5, XML, Web/Micro Services
  • Znajomość SQL, doświadczenie z bazami danych Oracle lub MS SQL Server
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowych atutem
  • Mile widziane doświadczenie z Azure Cloud

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeniowy, dofinansowanie zajęć sportowych, abonament samochodowy Master Benefit
  • Możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • Elastyczny czas pracy
  • Bezpłatne miejsca parkingowe
  • Przyjazną kulturę organizacyjną, bazującą na otwartej komunikacji, szacunku i zaufaniu
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Dla osób spoza Wrocławia pakiet relokacyjny w wysokości 10 000 PLN!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.