Senior .NET Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Aktualnie poszukujemy programistów .NET dla naszego klienta - banku obsługującego małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: możliwa praca w 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz/ Warszawa Mokotów
  • Tech stack projektu: C#, .NET Core 6/7, Microservices, SQL, REST, GIT, Kubernetes, AKS, Unit tests, Azure
  • Podział pracy: 75% tworzenie nowych funkcjonalności, 15% bug fixing, 10% spotkania
  • Budżet: b2b 1000 - 1360 PLN/MD + VAT; UOP: 15 000 - 20 000 brutto - w zależności od doświadczenia
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Wykonywanie zmian programistycznych dla banku
  • Tworzenie nowych rozwiązań dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych banku
  • Wyznaczanie kierunku i rozwijanie architektury (platformy) używanej przez zespoły deweloperskie
  • Programowanie zmian w środowisku .NET
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Archiwizowanie kodów i naprawa błędów
  • Rozwiązywanie najtrudniejszych problemów i wypracowywanie rozwiązań dla najważniejszych i kluczowych projektów dotyczących aplikacji bankowych, poprzez samodzielne pisanie kodów lub prowadzenie niewielkich, tymczasowych zespołów skupiających się na szybkim wypracowaniu rozwiązań
  • Dbanie o wysoki poziom bezpieczeństwa rozwiązań
  • Współpraca z liderami programistów przy definiowaniu procesów, architektury i praktyk usprawniających tempo tworzenia oraz jakość
  • Współpraca z innymi komórkami Banku
  • Metodologia: Scrum
  • Tech stack: C#, .NET Core 6, SQL, REST, GIT, Unit tests (xUnit), Azure, mikroserwisy, AKS

Czego oczekujemy:

  • 4-letnie doświadczenie zawodowe jako .NET Developer
  • Bardzo dobra znajomość C#, .NET Core, Microsoft Azure i tworzenia aplikacji w architekturze mikroserwisowej
  • Duża wiedzę techniczna, szczególnie z obszaru technologii chmurowych ze wskazaniem na Azure
  • Znajomość zagadnień związanych z SQL (T-SQL)
  • Umiejętność programowania REST
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (nUnit, xUnit), testów integracyjnych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Mile widziana znajomość: Entity Framework, React, Kubernetes/ AKS, Azure DevOps

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Pracę w jednym z najbardziej rozwojowych obszarów banku, możliwość wniesienia istotnego wkładu do innowacyjnych projektów z obszaru IT
  • Odpowiedzialną, nową rolę z dużą swobodą działania, możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Współpracę z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.