Core Services Sp. z o.o.
CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house'y.

Obecnie do projektu w sektorze finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior .NET Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii .NET
  • Przygotowanie narzędzi do automatyzacji wydruków masowych
  • Współpraca z Analitykami biznesowymi
  • Przeprowadzanie testów

Idealny kandydat posiada:

  • Znajomość programowania w .NET w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętność testowania modułowego, automatyzacji testów
  • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika
  • Znajomość metodyk projektowania systemów
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, SVN, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, powershell
  • Komercyjne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku min 4 lata, wymagane doświadczenie w kierowaniu zespołem (min. 1 rok)
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML,MVC.NET,ASP.NET.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Współpraca z dużym zespołem projektowym, gdzie istnieje możliwość nauki od bardziej doświadczonych kolegów
  • Możliwość uczestniczenia w różnych projektach wraz z nauką nowych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.