NetLand Sp. z o.o.

Senior .NET Developer

Od: NetLand Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów informatycznych. Programujemy w oparciu o najnowsze technologie Java i .Net. Specjalizujemy się w projektach z obszaru Telemetrii, IoT, GIS czy SmartCITY.

Zapraszamy do współpracy specjalistów z branży IT, elektronicznej, analitycznej oraz szkoleniowej, których pasją są technologie informatyczne.

Oferujemy:

  • PRACĘ – w dogodnej formie zatrudnienia z możliwością częściowej pracy zdalnej;
  • UDZIAŁ W PROJEKTACH – ciekawych i różnorodnych, opartych o najnowsze technologie; także o zasięgu międzynarodowym;
  • WSPARCIE i OPIEKĘ doświadczonych liderów zespołów, PM’ów oraz Działu HR;
  • SZKOLENIA – językowe i techniczne;
  • INTEGRACJĘ – na corocznych Regatach NetLand Cup, wyjazdach na narty, imprezach firmowych;
  • BENEFITY – i wiele więcej...

Zakres zadań na stanowisku pracy:

  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań w środowisku .NET i .NET Core;
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  • Dbałość o wysoką jakość końcową produktu.

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu i projektowaniu systemów opartych na .NET (biegła znajomość C#, ASP.NET MVC, Entity Framework, WCF, TSQL i innych);
  • Doświadczenie w tworzeniu wysoko dostępnych, skalowanych aplikacji internetowych i Web Services;
  • Biegła znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania;
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania zasad SOLID;
  • Umiejętność implementacji testów jednostkowych (znajomość metodyki TDD);
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile;
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i codzienną pracę w tym języku.

Mile widziana:

  • Znajomość platformy Xamarin;
  • Znajomość innych języków programowania i frameworków, szczególnie Typescript, także Java EE, PHP, Symfony, C++.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.