Senior .NET Developer

InnoTec Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

InnoTec, to zespół pracujący nad projektami z branży ubezpieczeniowej, energetycznej, transportu, księgowości, dostawczej oraz multimedialnej.

Do naszego biura w Lublinie poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Starszego Programisty. Jeżeli poruszasz się swobodnie w technologii programowania .NET i masz doświadczenie w projektach komercyjnych, ta oferta jest skierowana do Ciebie.

Co oferujemy?

  • Angażujące i rozwijające projekty,
  • Pracę w oparciu o wybraną formę współpracy (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie lub o dzieło),
  • Wynagrodzenie zgodne z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem - 6.400,00 zł - 11.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
  • Pracę w dobrej atmosferze w nowym biurze,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Piłkarzyki, ekspres do kawy, pizza days i wiele więcej.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

Znajomość technologii:

  •  C#, ASP.NET MVC, WEB API, Entity Framework, MS SQL
  • praktyczna znajomość GIT/SVN
  • znajomość środowiska Visual Studio
  • HTML, CSS, JavaScript, Angular

Podstawowe pojęcie na temat:

  • Agile/Scrum,
  • Continuous integration,
  • Testy jednostkowe,
  • Znajomość zasad DDD oraz TDD.

Doświadczenie:

  •  Co najmniej 2 lat doświadczenia w pracy przy projektach komercyjnych.

Ważna jest dla nas również:

  • Dobra znajomość j. angielskiego (i/lub niemieckiego) umożliwiająca swobodną komunikację w tym języku oraz odczytywanie i tworzenie dokumentacji,
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań i dobre praktyki programistyczne.

Prezentacja firmy

Innotec istnieje na rynku od ponad 10 lat. Oferujemy kompleksowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 400PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy