(Senior) .Net Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy telekomunikacyjnej, produkującej szeroki zakresu urządzeń, między innymi telefony komórkowe, sprzęt nadawczo-odbiorczy oraz infrastrukturę sieciową dla telefonii komórkowej poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:

  • Wdrożenie wymagań, testowanie jednostkowe, testy funkcjonalne (ręczne i automatyczne) oraz integracja
  • Praca nad nowym produktem zarówno po stronie klienta i serwera w WPF (UI / UX), WCF ram (/ Transport Network) Windows z dodatkiem operacji Java i SQL DB
  • Rozwój w kierunku usług w chmurze oraz web services

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość C # /. NET na platformach Windows
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do szybkiego uczenia się nowych umiejętności
  • Umiejętność korzystania z różnych technologii software’owych oraz języków
  • Samodzielne i twórcze myślenie
  • Dobra znajomość metodologii projektowania baz danych
  • Dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Wykształcenie na poziomie licencjata lub magistra
  • Język angielski na poziomie B1

Mile widziana znajomość:

  • Widza na temat aspektów bezpieczeństwa w systemach Windows
  • Praktyczna znajomość WPF
  • Praktyczna znajomość WCF
  • Praktyczna znajomość operacji na bazach danych SQL
  • Doświadczenie w testowaniu automatycznym (języki skryptowe)
  • Doświadczenie w Team Foundation Server Microsoft

Oferujemy:

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia
  • Silny zespół zorientowany na kulturę
  • Komfortowe warunki pracy (biura wysokiej klasy, miejsca parkingowe, boisko do siatkówki na miejscu)
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej i imprez integracyjnych
  • Pakiet relokacyjny dla osób z poza województwa małopolskiego
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.