Senior .NET Developer - 100% zdalnie

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o ofercie:

  • Praca zdalna: tak, możliwa praca zdalna w 100%
  • Długość kontaktu: długofalowa współpraca
  • Budżet: b2b: 130 - 150 PLN net/ dzień; możliwa też umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wycenianie rozwiązań (dobór technologii do projektu, weryfikacja specyfikacji funkcjonalnych i wymagań pod kątem wykonalności i logiki)
  • Uczestniczenie w pracach developerskich (projektowanie rozwiązań, implementacja warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych)
  • Zarządzanie wiedzą i jakością (code review, wspieranie zespołu w wymianie wiedzy i umiejęteności)
  • Rozwijanie produktów firmy używanych przez czołowe banki i firmy ubezpieczeniowe w Polsce
  • Współpraca z klientem (udział w ofertowaniu i realizacji projektu)
  • Architektura mikroserwisowa wykorzystująca silnik BPM Camunda do orkiestracji zadań w realizowanych procesach biznesowych. Mikroserwisy zbudowane w oparciu o .NET Core 3.1.
  • Stack techniczny projektów: .NET Core 3.1, Camunda, nodeJS, MS SQL Server, RabbitMQ, C# 8, TypeScript, JavaScript, biblioteki: .NET Core 3.1, ef core 3.x, Mediat R, JWT, RestEase, Polly, Signal R, Dapper, Serilog, EasyNetQ, Angular 10, Bootstrap, PrimeNG, ELK, Prometheus + Grafana, Gitlab

Czego oczekujemy:

  • 5+ lat doświadczenia w programowaniu na platformie .NET
  • Znajomości platformy .NET Framework oraz .NET Core
  • Biegłego posługiwania się Entity Framework i Entity Framework Core
  • Znajomości języka C#, SQL
  • Znajomości ASP.NET/ ASP.NET Core
  • Umiejętności tworzenia front-endów w Angular
  • Umiejętności pisania tekstów jednostkowych w xUnit oraz NUnit
  • Umiejętności pracy z repozytorium kodu (GIT)
  • Znajomość zasad umożliwiających tworzenie dobrego kodu (SOLID, DRY, Clean Code)

Dodatkowo cenimy:

  • Znajomość Azure App Service, Application Insights, Azure SQL
  • Znajomość Domain Driven Design i Microservices
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami i projektami IT
  • Praktyczną wiedzę z zakresu projektowania i dostarczania aplikacji działających w HA- zapewnianie odpowiednich wskaźników RTO/RPO

Oferujemy:

  • Rozwój kompetencji technicznych - cykliczne wewnętrzne spotkania wymiany wiedzy, best practice, dowiesz się jakie są trendy w procesie tworzenia oprogramowania i poznasz nowe narzędzia
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w 100% zdalną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.