Senior/middle QA Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Quality Assurence Engineer.

Oczekwania:

  • 4 letnie doświadczenie w testowaniu
  • znajomość testowania manualnego
  • obsługa oprogramowania do bug-trackingu (typu Jira, Target Process)
  • umiejętność projektowania przypadków i scenariuszy testowych
  • znajomość podstaw technologii webowych
  • programowanie w wybranym języku w stopniu co najmniej podstawowym
  • znajomość narzędzia do wersjonowania kodu (git)
  • umiejętność testowania usług backendowych w oparciu o API Rest (narzędzia typu Postman)
  • umiejętność pracy z konsolą systemową w Windows/Linux
  • znajomość selenium webdriver

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi do ciągłej integracji typu Jenkins, Gitlab CI
  • automatyzacja testów backendowych
  • metodyka BDD
  • wzorce projektowe (np. Page Object Pattern, fabryki), praca z plikami yml
  • zaawansowana znajomość systemu Git: opieka nad kodem, wykonywanie
  • CodeReview, mergowanie, rozwiązywanie konfliktów
  • tworzenie testów wydajnościowych (JMeter)
  • znajomość środowiska NodeJS

Oferujemy:

  • elastyczną formę współpracy (B2B, umowa o pracę)
  • okazjonalną możliwość pracy zdalnej
  • pakiet relokacyjny (wysokość 3krotnego wynagrodzenia)
  • pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna Luxmed, playroom)
  • najlepszą szafkę z kawami i herbatami w mieście oraz nieograniczony dostęp do owoców
  • możliwość udziałów w szkoleniach oraz konferencjach branżowych
  • elastyczny czas pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy