SENIOR MECHANICAL ENGINEER/ STARSZY INŻYNIER MECHANIK

ICE- TRADE PRODUCTION Sp. z o.o

Iława, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/2366

Obowiązki:

projektowanie i inżynieria maszyn i narzędzi za pomocą SolidWorks, pomoc w organizacji produkcji, przygotowanie rysunków w 2D do produkcji, przygotowanie kosztorysów dla nowo projektowanych maszyn,
wspomaganie działu logistyki przy zakupie części i materiałów do produkcji,
kontakt z dostawcami celem doboru odpowiednich technologii, kontrola jakości przychodzących towarów oraz wyprodukowanych maszyn

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: mechanika i budowa maszyn

Zawód:

  • Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe (wymagany staż - lata: 3)

Pozostałe wymagania:

  • Twój profil: znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, wykształcenie wyższe, inżynier, specjalizacja : mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, umiejetność obliczania sił, naprężeń, mocy, momentu obrotowego itp. znajomość pneumatyki i hydrauliki, znajomość AutoCad 2D, Inventor, SolidWorks i MS Office, dobre umiejętności komunikacyjne, świadomość zrównoważonego rozwoju. Oferujemy: dobre wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników, możliwość rozwoju zawodowego, praca w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej reputacji, ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym, dalsze szkolenia i kursy językowe w razie potrzeby, raportowanie bezpośrednio do Dyrekcji, po okresie próbnym samochód służbowy. Oferujemy: dobre wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników możliwość rozwoju zawodowego praca w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej reputacji, ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym, dalsze szkolenia i kursy językowe w razie potrzeby, raportowanie bezpośrednio do Dyrekcji, po okresie próbnym samochód służbowy. Kontakt e-mail: aleksandra.pouwels@ice-trade.com

Miejsce pracy: Piaskowa 19, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: List motywacyjny, referencje i CV prosimy przesyłać wyłącznie w języku angielskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy