Senior Material Planner

Moltton

Kraków, małopolskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i zarządzanie zakupami, zamówieniami międzyoperacyjnymi i zleceniami, zgodnie z wymaganiami,
  • Uczestniczenie w spotkaniach dotyczących przeglądu zdolności produkcyjnych z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Optymalizacja poziomu zapasów i czasu oczekiwania, wsparcie usprawnień produkcyjnych i wydajności,
  • Szkolenie planistów materiałowych poziomu 1 oraz dostawców wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wsparcie klientów w trudnych sytuacjach,
  • Koordynacja wszystkich aspektów koordynacji łańcucha dostaw,
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami w celu rozwiązania problemów materiałowych (braki, nagłe żądania klientów, itp.),
  • Rozwój kanałów komunikacyjnych pomiędzy różnymi działami, aby utrzymać przepływ materiałów do wsparcia klienta,
  • Przegląd raportów o przewidywanych niedoborach pod kątem przyszłego zapotrzebowania,
  • Analiza i wprowadzanie zmian w zaopatrzeniu na podstawie wyników comiesięcznego spotkania SIOP,
  • Aktywne poszukiwanie usprawnień w procesie planowania, a także utrzymywanie i analizowanie planowanych parametrów (np. czas realizacji, wielkość partii, wielkość zamówienia, zapas bezpieczeństwa),
  • Przegląd, analiza i wdrażanie celów uzupełniania zapasów w celu wsparcia systemu "pull".

Wymagania:

  • Fachowa wiedza na temat planowania materiałowego i harmonogramu produkcji,
  • Biegła znajomość planowania zasobów produkcyjnych (MRPII),
  • Biegła znajomość funkcji/roli związanych z planowaniem,
  • Silne umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie jak i piśmie,
  • Orientacja na szczegóły i wysokie umiejętności organizacyjne. Zdolność do zarządzania kilkoma liniami produkcyjnymi w tym samym czasie,
  • Zaawansowana wiedza o procesach i produktach,
  • Zaawansowane umiejętności w zakresie oprogramowania Microsoft Office Suite i Database Mining,
  • Zdolność do prowadzenia projektów ciągłego doskonalenia,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 5 lat doświadczenia,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki pracy w dynamicznej organizacji w ramach grupy działającej globalnie,
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Platforma Mybenefit wraz z dostępem do Multisportu,
  • Nowoczesna i wygodna nowa lokalizacja biurowa z miejscem parkingowym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton