Senior Manual QA Engineer

Bielsko-Biała, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-10-48558

Dla naszego klienta, amerykańskiej firmy będącej wiodącym dostawcą rozwiązań do przetwarzania obrazów i współpracy w chmurze, szukamy Senior Manual QA Engineera.

Do zakresu obowiązków należeć będzie:
- zapewnienie wysokiej jakości produktów i spójności pomiędzy aplikacjami
- projektowanie i wykonywanie
- bliska współpraca z Architektami oraz Product Ownerami
- analiza wyników oraz prezentowanie ich zespołowi
- śledzenie zmian dotyczących zidentyfikowanych defektów
- przygotowywanie dokumentacji technicznej, tworzenie raportów

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( 4-5 lat)
- wykształcenie wyższe w obszarze IT
- komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie (B2)
- znajomość narzędzi i metod testowania
- silna orientacji na jakość i umiejętność koncentracji na szczegółach

Atutem będzie:
- wiedza z zakresu pentestingu

Korzyści:
- Współpraca w oparciu o UoP
- Możliwość pracy z zaawansowanymi technologiami
- Praca nad pionierskim projektem na rynku USA (dotychczas dwa opatentowane produkty na rynku amerykańskim)
- W pełni wyposażone nowe biuro firmy

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości