Senior Manager SQM (branża motoryzacyjna)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Manager Jakości odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii zarządzania jakością zwłaszcza we współpracy z dostawami w organizacji produkcyjne z branży motoryzacyjnej Tier 1.

Informacje o kliencie

  • Zarządzanie Działem Jakości Dostawców
  • Współpraca i rozwój podległego zespołu
  • Wsparcie audytów zewnętrznych, wsparcie rozwoju dostawców
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie wymagań Zintegrowanych Systemów Zarządzania wg norm ISO, i obowiązujących procedur.
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.
  • Wyznaczanie nowych kierunków działania w zakresie Polityki Jakościowej.
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Wdrożenie, rozwój i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością we współpracy z kierownictwem zakładu.
  • Nadzorowanie prawidłowego ustanawiania, dokumentowania, wdrażania i utrzymywania dokumentacji systemowej.
  • Planowanie i nadzór nad wykonaniem budżetu Działu Jakości.

Opis stanowiska

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5-7 lat doświadczenia na stanowisku managerskim w obszarze jakości
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami, rynek automotive
  • Znajomość normy ISO 9001, 18001, 14001, ISO / TS 16949
  • Znajomość prawa pracy
  • Znajomość specyficznych wymagań klienta
  • Certyfikat audytora wewnętrznego ISO 9001 i VDA 6.3
  • Znajomość i stosowanie narzędzi jakościowych: PPAP, APQP, FMEA, CP, SPC, MSA
  • Praktyczna znajomość metodyk Lean Manufacturing (Kaizen, 5S)
  • Znajomość systemów ERP - preferowany SAP ERP
  • Obsługa MS Excel

Profil kandydata

  • Kluczowa rola w obszarze jakości dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Realny wpływ na kształtowanie kierunków rozwoju zarządzania jakością w organizacji
  • Odpowiedzialność za realizację kluczowych projektów w podległym dziale
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Samochód służbowy (segment D)
  • Pakiet socjalny w tym ubezpieczenie oraz prywatna opieka lekarska

Oferujemy

  • Pakiet socjalny oraz dodatki
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page