Senior Leasing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie transakcji najmu w sektorze office bądź industrial.

Informacje o kliencie

Moim klientem jest agencja nieruchomości komercyjnych, obsługująca rynek biurowy oraz magazynowy.

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku nieruchomości;
  • Nawiązywanie kontaktów, organizowanie spotkań;
  • Doradztwo w zakresie potrzeb dla klientów poszukujących nieruchomości na wynajem;
  • Udział w procesie negocjacji umowy oraz warunków najmu;
  • Prezentacja nieruchomości klientom;
  • Przygotowywanie materiałów ofertowych i analiz;
  • Bieżące monitorowanie rynku nieruchomości.

Profil kandydata

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży magazynowej lub biurowej - warunek konieczny,
  • Zdolności negocjacyjne i znajomość rynku nieruchomości komercyjnych,
  • Umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów,
  • Preferowane wykształcenie wyższe (prawo, ekonomia, nieruchomości),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na podstawie umowy b2b oraz ponadrynkowe wynagrodzenie prowizyjne
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Jasna ścieżka kariery i ciągłe możliwości rozwoju
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page