Senior Leasing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za komercjalizacje projektów magazynowych zlokalizowanych w Zachodniej części Polski.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającego się międzynarodowego funduszu inwestycyjnego, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Senior Leasing Managera.

Opis stanowiska

  • Udział w całym procesie inwestycyjnym od poznania potrzeb najemcy do jego wprowadzenia się na nieruchomość
  • Odpowiedzialność za komercjalizacje projektów magazynowych na terenie Polski
  • Zarządzanie istniejącymi umowami w zakresie renegocjacji warunków, odnowień i przedłużeń
  • Zarządzanie współpracą z agencjami nieruchomości
  • Odpowiedzialność za negocjacje umów najmu
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych
  • Monitorowanie i analiza rynku nieruchomości komercyjnych
  • Realizacja celów budżetowych

Profil kandydata

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku po stronie inwestora lub agencji nieruchomości
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu procesem komercjalizacji projektów magazynowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości biurowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowych strukturach
  • Pracę w obszarze prestiżowych projektów inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet bene-fitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page