Senior Lead Developer / Team Manager

ESKOM IT Sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, mazowieckie

Dołącz do zespołu jako:

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

Do Działu Rozwiązań Biznesowych poszukujemy:

Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Zadania:

  • Budowa (rekrutacja) i zarządzanie wewnętrznym zespołem deweloperów.
  • Decyduje o architekturze rozwiązań,
  • Ustala standardów prac programistycznych i ich monitoring stosowanie.
  • Aktywny udział w pracach programistycznych
  • Współpraca z Project Managerami
  • Projekty: utrzymanie aplikacji (sektor publiczny), rozwój aplikacji dedykowanych dla branży ubezpieczeń (sprzedaż, likwidacja szkód), start-up z branży nieruchomości (realizacja projektu od początku)

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem programistów,
  • 5 lat doświadczenia jako Full-stack Developer,
  • Znajomość technologii: Języki programowania: .net lub Java, Front-end: Angular lub React, Bazy danych: , PostgreSQL/MySQL,/MS SQL/MongoDB, Narzędzia: Jira, Confluence, Git (GitLab), CI/CD (Jenkins lub TeamCity), Maven, Sonar, Docker, Kubernetes (mile widziane doświadczenie z OpenShift),
  • Umiejętności liderskie, zarządzania pracą zespołu,
  • Otwartość na współpracę z biznesem,
  • Komunikatywny język angielski (min. B1),

Oferujemy:

  • Długoterminową współprace,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy
  • Współpracę o oparciu o kontrakt B2B,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  • Smaczną kawę i świeże owoce,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.