Senior Key Account Manager FMCG

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG z kategorii spożywczej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Senior Key Account Managera. Wybrana osoba będzie dedykowana do współpracy z siecią Biedronka, współpracując z podległym Specjalistą ds. Sprzedaży i raportując do National Key Account Managera.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG z kategorii spożywczej. W ramach portfolio produktowego, posiada marki będące liderami w swoich kategoriach, dystrybuowane w ponad 150 krajach.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzielność za realizację budżetu u największego Klienta - sieci Biedronka,
  • Rozwoj sprzedaży poprzez planowanie i inicjowanie nowych rozwiązań,
  • Planowanie i zarządzanie akcjami promocyjnymi u Klienta,
  • Budowanie i rozwijanie partnerskich relacji z Klientem,
  • Negocjacje warunków handlowych, zgodnie z celami Organizacji,
  • Współpraca z węwnętrznymi działami wspierającymi,
  • Zarządanie podległym Specjalista ds. KA,

Profil kandydata

  • 5 - letnie doświadczenie w branży FMCG w dziale Key Accounts,
  • Doświadczenie we współpracy z Dyskontami - warunek konieczny,
  • Silne nastawienie na realizację celów i dążenie do rozwoju swoich kompetencji,
  • Bardzo dobre zrozumienie i umiejętność analizy wskaźników finansowych, bieżąca praca na P&Lu,
  • Umiejętność budowania relacji wewnątrz organizacji i efektywna wspólpraca.
  • Dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Karta sportowa,
  • Opieka medyczna,
  • Plany emerytalne,
  • Samochód służbowy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page