Senior Key Account Manager Consumer Electronics - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży elektroniki konsumenckiej. Obecnie nasz Klient szuka kandydata na stanowisko:

Senior Key Account Manager Consumer ElectronicsMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie trzyosobowym zespołem key accounckim,
  • Zarządzanie strategią współpracy z kluczowym Klientem z branży Elektro,
  • Zarządzanie relacjami na poziomie centralnym z Klientem,
  • Zarzązanie poprzez podległy zespół zróżnicowanymi kategoriami produktowymi,
  • Optymalne zarządzanie budżetem sprzedażowym i trade-marketingowym,
  • Współpraca z zespołem terenowym w całej Polsce (egzekucja planogramów i realizacji celów w terenie).

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w dziale Kluczowych Klientów w branży FMCG lub Consumer Electronics,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (choćby pracą Specjalisty / Junior KAMa),
  • Co najmniej komunikatywna (a idealnie dobra) znajomość j. angielskiego,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Nastawienia na współpracę wewnętrzną (z działami planowania, trade-marketingu i marketingu),

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w Polsce i za granicą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powyżej mediany rynkowej,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.