Senior Java Software Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Bankowość
  • Siedziba firmy: Katowice
  • Obszar projektu: Transformacja systemów bankowych
  • Praca zdalna: 100%
  • Podróże służbowe: okazjonalnie (obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Wielkość zespołu: 10 w Polsce + zespoły w Niemczech
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: Senior: 14-18k brutto na umowę o pracę lub 110-150h / B2B; Lead: 140-180h / B2B
  • Tech stack: Java 8 / Java EE / Microprofile, Oracle Database, REST Services, WildFly, Open/Websphere Liberty, JUnit, JMeter, XSL/T, JSF, Primefaces, CI/CD, Jenkins, Docker, Kubernetes, Openshift, Git, GitOps, AsciiDoc, Maven, SonarCube, IntelliJ, BitBucket, JIRA, Confluence, Chmura: Open Telekom Cloud

Opis stanowiska:

  • Udział w transformacji corowych systemów bankowych do nowoczesnych
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań oprogramowania bankowego zgodnie z bieżącymi trendami
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności, utrzymanie i wsparcie istniejących rozwiązań
  • Zapewnienie wysokiej jakości dostarczanego kodu poprzez pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Bieżąca współpraca z klientem i zespołem z Niemiec w modelu Scrum
  • Projekty dotyczą rozwiązań płatniczych i kart, a także interfejsów integracji oprogramowania i systemów zarządzania dokumentami

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie programowania w języku Java, w tym znajomość Java EE (5+)
  • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle
  • Dobra znajomość technik tworzenia oprogramowania, OOP i wzorców projektowych
  • Rozległa wiedza techniczna i funkcjonalna
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych
  • Znajomość narzędzi DevOps
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w dużym projekcie transformacji systemów bankowych
  • Stabilne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.