Senior Java Software Engineer / Tech Lead (100% zdalnie)

Power Media

Rzeszów, podkarpackie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Rzeszów

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej.

Do najnowszych projektów, poszukujemy zmotywowanych pasjonatów, którzy pomogą wprowadzać najnowsze technologie do świata bezpieczeństwa publicznego. Jako Senior Java Software Engineer / Tech Lead będziesz aktywnie i niezależnie kierować rozwojem w oparciu o kod. Będziesz kierować jednym z dwóch zespołów Scrum, odpowiedzialnym za rozwój, testowanie, wdrażanie i wspieranie integracji produktu należącego do zestawu mikroserwisów rozwijanych przy użyciu środowiska chmurowego Azure.

Technologie wykorzystywane w projekcie:
Azure Cloud, Kubernetes/Docker, Java 8+, Spring Boot, Hibernate,  PostgreSQL, Angular 8+

Zadania:

  • zaznajomienie się z obecnym stanem aplikacji i przejęcie odpowiedzialności za jej rozwój,
  • ścisła współpraca z Product Ownerami i Project Managerami w celu najlepszego -zrozumienia wymagań,
  • kierowanie zespołem i czuwanie nad najwyższą jakością kodu,
  • motywowanie i wspieranie zespołu,
  • elastyczne podejście do zmieniających się priorytetów w dynamicznie zmieniającym się środowisku zorientowanym na klienta.

Wymagania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie związane z tworzeniem oprogramowania w języku Java,
  • chęć rozwoju zawodowego w kierunku Tech Leada,
  • wyższe wykształcenie informatyczne bądź pokrewne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji internetowych,
  • praktyczne umiejętności programowania w języku Java (Spring Boot) na poziomie eksperckim,
  • praktyczna znajomość testów jednostkowych i integracyjnych Spring Boot.

Mile widziane:

  • znajomość Angular10+,
  • znajomość koncepcji i praktyk bezpieczeństwa IT,
  • znajomość chmury Azure,
  • znajomość OIDC AuthenticationFlow,
  • doświadczenie w zakresie DevOps lub JavaScript.

Firma oferuje:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o umowę o pracę
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne dla pracowników i ich rodzin
  • Brak dress code
  • Prace 100% zdalną lub w biurze w Krakowie

Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media