Senior Java EE Developer

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, będąca liderem w sektorze spożywczym i agrobiznesowym. Do wciąż rozbudowywanego oddziału w Polsce (Warszawa) poszukujemy aktualnie

Java EE Developera

Aktualne projekty dotyczą   utrzymania i rozwoju wewnętrznego oprogramowania w zakresie:

  • Współpracujących ze sobą aplikacji wspierających biznes przy najmie okrętów oraz obsłudze logistyki frachtu morskiego
  • Procesów i automatów zarządzających ogólnofirmową bazą cen i parametrów rynkowych
  • Systemów do przechwytywania i gromadzenia danych o pracy i wydajności linii produkcyjnych i placówek
  • Zależnie od potrzeb istnieje również możliwość współpracy z innymi zespołami przy pracy nad aplikacjami finansowymi/integracyjnymi/workflow

Główne zadania na stanowisku pracy:

  • Analiza problemów i propozycje rozwiązań dla danych scenariuszy biznesowych
  • Współpraca z kierownikami projektów, analitykami, architektami
  • Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji internetowych Java na poziomie przedsiębiorstwa
  • Dostarczanie wysokiej jakości testowalnego, modułowego i rozszerzalnego kodu Java
  • Zapewnienie wsparcia dla istniejących już aplikacji

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz min. 3 lata doświadczenia w rozwoju Java EE oraz znasz EJB
  • Znasz JavaBeans, Spring, RESTful oraz SOAP
  • Masz doświadczenie w pracy z serwerem aplikacyjnym Websphere
  • Masz doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle/ SQL
  • Znasz JPA, Hibernate, ORM, Maven
  • Doświadczenie z Java Message Services API
  • Zorientowanie na programowanie obiektowe
  • Angielski min. poziom B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie z JavaScript/ Angular, HTML 5 oraz CSS 3
  • Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych
  • Doświadczenie z technologiami XML łącznie z XSLT, Xquery i Xpath
  • Znajomość dynamicznych i statycznych wzorców projektowych
  • Znajomość rozproszonego zarządzania transakcjami

W zamian otrzymasz:

  • Dowolną formę zatrudnienia UOP/B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną
  • Budżet szkoleniowy/ dofinansowanie studiów
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Roczny bonus
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media