Senior Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1145573

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa / zdalnie

Rodzaj umowy: kontrakt B2B (przez Hays Poland)

Współpraca: długofalowa

Stawka: do 130 zł netto/h

Zadania:
  • Rozwój nowych modułów aplikacji
  • Diagnozowanie i poprawa błędów
  • Definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych
  • Współpraca z zespołem oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Możliwość rozwoju w kierunku Team Leadera

Wymagania:
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach realizowanych w kilkuosobowym zespole
  • Minimum roczne doświadczenie w wykorzystaniu frameworku Spring / Spring Boot
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Minimum roczne doświadczenie w wykorzystaniu React lub Angular
  • Wielozadaniowość, otwartość

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Głównie development nowych modułów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland