Senior Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1138148

Dla naszego Klienta z branży chemicznej poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: praca zdalna
Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową
Współpraca: projekt 6-miesięczny z możliwością przedłużenia współpracy
Start date: 1 czerwca

Zadania:
  • Tworzenie i rozwijanie SDS (Safety Data Sheet)
  • Tworzenie algorytmów
  • Diagnozowanie i poprawa błędów
  • Wytwarzanie oprogramowania metodyką AGILE/SCRUM
  • Współpraca z zespołem oraz przygotowywanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej

Wymagania:
  • Duże zdolności analityczne oraz umiejętnośc rozwiązywania problemów
  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Java Developera
  • Praktyczna znajomość języka programowania Java 8+ i framework-ów: SpringBoot
  • Znajomość technik integracyjnych (WebServices, REST)
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych PL/SQL
  • Dużym atutem będzie znajomoś Drools
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Mile widzine doświadczenie przy AWS

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną
  • Pakiet medyczny
  • Sprzęt służbowy (Apple)
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Pracę przy rozwojowym projekcie z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland