Senior Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119422

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 120-150 zł netto/h

Zadania:

  • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości mobilnej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem UML i Enterprise Architect
  • Projektowanie nowych systemów aplikacji z wykorzystaniem technologii Java, Spring, Webservices, JSON

Wymagania:

  • Znajomość takich technologii/ narzędzi jak: Spring, Hibernate, Apache CXF, Axis 2, JAXB, XSLT, JSF, Web Services, JSON, HTML, XML, Oracle PL/SQL, JBoss , IBM Websphere, Ant, Maven, Hudson, GIT, GERRIT
  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Java deweloper
  • Doświadczenie w sektorze bankowym
  • Znajomość metodologii: Agile, Scrum
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, bardzo dobra znajomość języka PL/SQL
  • Znajomość wzorców projektowych oraz wzorców architektonicznych

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Duże możliwości rozwoju
  • Współpraca przy ciekawych projektach
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland