Senior Java Developer

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005029
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Nadzór, utrzymanie i budowanie rozwiązań informatycznych w technologii Java 8;
  • Rozwój systemu opartego o Spring i Hibernate;
  • Rozwój narzędzi z obszaru CI oraz monitoringu systemu zgodnie z podejściem DevOps.

Oczekiwania:

  • Min. 5 lata doświadczenia w programowaniu JAVA/J2EE;
  • Doświadczenie w pracy na frameworkach: Spring (Core, AOP, MVC, ORM, JMS), Spring Security, Hibernate, Apache CXF;
  • Znajomość bibliotek: Apache POI i JAXB;
  • Znajomość narzędzi: GIT, Apache Maven i Apache Tomcat;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferta:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę w branży finansowej;
  • Benefity (Lux Med, MultiSport).
  • Swobodę w podejmowaniu decyzji w zakresie rozwiązań i technologii;
  • Bezpośredni kontakt z zespołem Architektury i możliwość uczestnictwa w inicjatywach architektonicznych;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.