Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 klientów w 18 krajach.

Dla naszego Klienta, prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT poszukujemy: Senior Java Developera

Wymagania

Oczekiwania:

  • Min. 5 lata doświadczenia w tworzeniu orpogramowania
  • Znajomość Tomcat, Apache
  • Znajomość Java (JDK8), Java Script, Bash
  • Stosowane frameworki (JEE8, Spring Framework, Spring Boot, Hibarnete)
  • GIS Frameworks (bazujące na Java Swing)
  • Tworzenie architektury bazującej na Microservices
  • OGC Services (WMS,WFS)
  • Znajomośc technologi webowych (REST, XML, JSON)
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Datastores (PostgreSQL)
  • Znajomość narzędzi testowych (JUnit, SoupUI, Jprofiler, JMeter)

Mile widziane:

  • Znajomość modelowania (Sparx EA)
  • Doświadzczenie w pracy z Jira
  • Doświadczenie w pracy w metodologi SCRUM

Oferujemy:

  • Atrakcyjne formy zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Duże możliwości rozwoju
  • Udział w interesujących projektach informatycznych

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca IT - Programowanie / Analizy