Senior Java Developer

Warszawa, 00-511, mazowieckie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 klientów w 18 krajach.

Dla naszego Klienta, prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT poszukujemy: Senior Java Developera

Wymagania

Oczekiwania:

  • Min. 5 lata doświadczenia w tworzeniu orpogramowania
  • Znajomość Tomcat, Apache
  • Znajomość Java (JDK8), Java Script, Bash
  • Stosowane frameworki (JEE8, Spring Framework, Spring Boot, Hibarnete)
  • GIS Frameworks (bazujące na Java Swing)
  • Tworzenie architektury bazującej na Microservices
  • OGC Services (WMS,WFS)
  • Znajomośc technologi webowych (REST, XML, JSON)
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Datastores (PostgreSQL)
  • Znajomość narzędzi testowych (JUnit, SoupUI, Jprofiler, JMeter)

Mile widziane:

  • Znajomość modelowania (Sparx EA)
  • Doświadzczenie w pracy z Jira
  • Doświadczenie w pracy w metodologi SCRUM

Oferujemy:

  • Atrakcyjne formy zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Duże możliwości rozwoju
  • Udział w interesujących projektach informatycznych

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja Publiczna , Praca IT - Programowanie / Analizy