Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Senior Java Developer

Poznań, wielkopolskie

HAYS IT & Telecom

Opis stanowiska pracy

Poznań
NR REF.: 1111433

Hays IT Contracting is an up-to-date B2B form of employment for IT specialists with innovate and developmental projects for TOP Clients close at hand. For our Client – a company dealing in the design, production and implementation of high-end solutions and IT systems, with a special focus on enterprises operating in the following industries: trade, services and industry.– we are currently looking for Candidates for the position:

Location: Poznan
Job type: B2B contract (via HAYS)

Requirements:
  • Knowledge of:
    • Java 8
    • JUnit
    • Spring
    • JPA (Hibernate)
    • Distributed architecture
    • English skills: B2
    • Strong communication skills,
    • Passionate,
    • Team Player,
    • High motivation.
Nice to have:
  • Camel,
  • Linux,
  • Microservices,
  • Maven.
Our offer:
  • Opportunity to be involved in company and product development,
  • Benefits: Medicover, Multisport.

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy