Senior Java Developer

Antal Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Location: Kraków

Projekt dotyczy tworzenia oprogramowania do zarządzania infrastrukturą chmurową dla klientów z branży telekomunikacyjnej w obszarze 5G.

Zakres obowiązków:

·       Tworzenie oprogramowania dla 5G w oparciu o architekturę mikroserwisową

·       Praca z Openshiftem i Kubernetesem przy tworzeniu oprogramowania w modelu PaaS

·       Praca w metodologii DevOps

·       Tworzenie nowych funkcjonalności, analizowanie i weryfikowanie poprawności kodu (80-90% nowe funkcjonalności)

Oczekiwania:

·       Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku

·       Znajomość Java, Spring, Hibernate

·       Znajomość Openshift, Kubernetes, Docker

·       Umiejętność pracy na relacyjnych i nierelacyjnych bazach danych

·       Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w oparciu o Mikrousługi

·       Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemu Linux

·       Język angielski

·       Mile widziane doświadczenie w bezpieczeństwie sieci

Co oferujemy:

·       Forma zatrudnienia UoP/B2B

·       Elastyczne godziny pracy – początek pracy między 7:00 a 10:00

·       Praca zdalna w okresie pandemii

·       Pracę z nowoczesnymi technologiami

·       Atrakcyjny system premiowy

·       Prywatna opieka lekarska, karta sportowa, ubezpieczenie

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl