Senior Java Developer

Talent Hills

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Klientem Talent Hills jest europejski lider rozwiązań e-commerce w obszarze automotive o kapitale niemieckim, zaufany partner biznesowy dealer’ów aut w całej Europie. W związku z planami rozwoju nowego hubu developerskiego w Katowicach dla naszego Klienta poszukujemy Senior Java Developer’a. Dołączając do zespołu weźmiesz udział w projektowaniu i rozwoju produktów firmy od podstaw w oparciu o najnowsze technologie i architekturę ponad 100 mikroserwisów w środowisku cloud.

Zakres obowiązków:

- Udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania: projektowanie, rozwój, implementacja, zapewnienie jakości i utrzymywanie aplikacji z wykorzystaniem języka Java: Java 8 (streams, lambdas), Spring Boot, Spring Cloud;

- Rozwiązywanie skomplikowanych problemów technicznych związanych z architekturą aplikacji i ich rozwojem;

- Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;

- Minimum 4-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w języku Java, w tym w Java 8;

- Doskonała znajomość framework’u Spring, znajomość Spring Boot i Spring Cloud będzie atutem;

- Doświadczenie w pracy z RESTful API;

- Bardzo dobra znajomość JVM;

- Znajomość i umiejętność stosowania dobrych praktyk programowania;

- Umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych;

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Inne wykorzystywane technologie: Jenkins, MySql, PostgreSQL 9.4, Elasticsearch, Docker, AWS.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach nowo-tworzonego zespołu developerskiego;

- Realny wpływ na wybór technologii i kierunek rozwoju aplikacji;

- Pracę w nowoczesnym środowisku technologicznym;

- Umowę o pracę lub kontrakt B2B;

- Atmosferę start-up’u a stabilizację dużej, wiodącej organizacji;

- Długofalową współpracę;

- Bogaty pakiet benefitowy.

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy