Senior Java Developer with Team Leader potential

Power Media

Gdańsk, pomorskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Gdańsk

Nasz klient to międzynarodowa firma, która  specjalizuje się w zastosowaniu nowoczesnych technologii radiowych w systemach alarmowych i systemach inteligentnego budynku. Obecnie poszukuje Lead Software Engineer – Java do pracy nad innowacyjnym projektem integracji systemów telefonii cyfrowej z CRM. Projekt jest na etapie wdrażania, w związku z tym osoba zatrudniona będzie mieć realny wpływ na końcowy produkt

Miejsce: Gdynia

Narzędzia: GitHub, JIRA, Confluence

Metodologia pracy:·

  • Agile management,
  • Analiza kodu,
  • Swoboda w wyborze narzędzi
  • Wsparcie QA (w tym testy automatyczne)
  • System kontroli wersji

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie 4 osobowym zespołem programistów Java, Node.js i .Net.
  • Kontakt z dyrektorem z USA – raportowanie postępów pracy i ustalanie szczegółów związanych z projektem
  • Łączenie zarządzania zespołem (max 1/3 czasu pracy) z programowaniem w Javie ( 2/3 czasu pracy)

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Min 3 lata doświadczenia w Java
  • Mile widziane doświadczenie w MS.NET i Node.js
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie wyższe informatyczne  lub elektroniczne
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko  pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy – możliwość częściowej pracy zdalnej (Covid-19 praca zdalna)
  • Opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka j. angielskiego
  • Zatrudnienie na B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media