Senior Java Developer / Tech Lead

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach i zapewniającej dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych poszukujemy specjalisty na stanowisko Senior Java Developer/Tech Lead.

Miejsce pracy: Warszawa (praca zdalną w większości czasu pracy. Wizyty w biurze nie częściej niż raz na 2 tygodnie podczas okresu wdrożenia, następnie nie częściej niż raz na miesiąc/2 miesiące)

Celem projektu jest przygotowanie nowoczesnych narzędzi online, które będą wspierały sprzedaż i obsługę produktów firmy oraz budowały pozytywne relacje z pośrednikami i klientami, pozwolą także na zarządzanie siecią sprzedaży oraz wprowadzenie programów motywacjach.

Aplikacja webowa zbudowana w technologiach Java i Angular, która pozwoli przy pomocy jednego kodu przygotować aplikacje na desktop oraz aplikacje mobilna.

Stack technologiczny: Java 16, Angular 12.2.9, baza Oracle, MS SQL, MongoDB, Kotlin.

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za rozwój porali Web pod względem technologicznym,
  • kierowanie zespołem i czuwanie nad najwyższą jakością kodu,
  • elastyczne podejście do zmieniających się priorytetów w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • projektowanie systemów webowych w oparciu o technologie Java i Angular,
  • implementacja zmian z systemach webowych.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem oprogramowania w języku Java,
  • chęć rozwoju zawodowego jako Tech Lead/Technical Leader,
  • bardzo dobra znajomość Microservices,
  • znajomość: Kubernetes / OpenShift,
  • udział w dużych projektach jako samodzielny lub starszy programista,
  • umiejętności analityczne,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1).

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe jako Tech Lead/Technical Leader,
  • doświadczenie w JAXB, JAX-WS oraz JAX-RS,
  • znajomość: Angular 2+, Spring, Serwlet
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie z serwerem Tomcat,
  • praktyczna znajomość serwisów typu direct lub serwisów transakcyjnych/bankowych (formularze osobowe, bezpieczeństwo aplikacji, ergonomia interfejsu).

Firma oferuje:

  • możliwość udziału w ciekawych, rozwojowych projektach,
  • stabilną, długofalową współpraca w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę zdalną w większości czasu pracy (wizyty w biurze nie częściej niż raz na 2 tygodnie podczas okresu wdrożenia, następnie nie częściej niż raz na miesiąc/2 miesiące),
  • szklenia wewnętrze oraz zewnętrzne (budżet szkoleniowy),
  • dostęp do platformy z bazą wiedzy,
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy miedzy 7:30, a 9:30)
  • świadczenia w postaci opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie,
  • kartę Multisport lub dofinansowanie do karnetów sportowych, biletów do kina/teatru, książek,
  • nowoczesne biuro, strefa relaxu, rowerowania, prysznic.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media