Senior Java Developer (Backend)

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: projekty dla Unii Europejskiej
  • Lokalizacja: Katowice
  • Obszar projektu: Rozwój rządowej bazy danych
  • Praca zdalna: dwa-trzy razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Podróże służbowe: do 20% (obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Tech stack: Java 8+, Spring, Spring Integration, Elastic Search, Oracle RDBMS, WebLogic, TDD, GIT, CI/CD
  • Wynagrodzenie: 14-18k brutto na umowę o pracę lub 800 - 1100 dzień / B2B

Opis stanowiska:

  • Praca w 30 osobowym, rozproszonym zespole
  • Pisanie nowych funkcjonalności
  • Aktywny udział w ewolucji systemu
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Bieżąca współpraca z klientem i zespołem w Strasburgu
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie programowania w języku Java
  • Bardzo dobra znajomość baz danych (w szczególności Oracle)
  • Dobra znajomość technik tworzenia oprogramowania, OOP i wzorców projektowych
  • Rozległa wiedza techniczna i funkcjonalna
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych
  • Znajomość systemów wersjonowania kodu i zasad ciągłej integracji oprogramowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.