Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2000

Obowiązki:

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:
- Administracja siecią lokalną LAN powyżej 100 użytkowników
- Administracja i konfiguracja Windows Server 2008, 2012, 2016, 2019
- Zarządzanie kontrolerem domeny
- Zarządzanie kontami pocztowymi poprzez Exchange Admin Center
- Zarządzanie przestrzenią dyskową serwerów, plikami i folderami sieciowymi
- Zarządzanie aplikacjami działającymi w środowisku serwerowym
- Nadzór nad funkcjonowaniem baz danych MS SQL, FireBird
- Zarządzanie usługami typu DHCP, WSUS, IIS, SCCM, SCOM
- Administracja i instalacja systemów operacyjnych
- Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, drukarek, serwerów oraz oprogramowania
- Diagnoza i naprawa sprzętu pogwarancyjnego dla urządzeń komputerowych i sieciowych
- Serwis, naprawy, wymiany sprzętu komputerowego i innych peryferii
- Współpraca z dostawcami sprzętu
- Wsparcie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu bieżących problemów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania:

  • Minimum 12 miesięczne doświadczenie w administrowaniu systemami Windows Serwer 2012/2012R2 lub Windows Serwer 2016 lub Windows Server 2019Minimum 12 miesięczne doświadczenie w administrowaniu sieciami opartymi na technologii Microsoft Windows Server (2012/2012R2, 2016, 2019) oraz administrowanie siecią LAN/WAN w oparciu o ADZnajomość sprzętu komputerowego typu PC z uwzględnieniem technologii serwerowychZnajomość sprzętu sieciowego (konfigurowanie zarządzanych przełączników sieciowych)Umiejętność instalacji i konfiguracji systemów Windows 7/8/10Posiadanie prawa jazdy kat.BDodatkowe atuty:Posiadanie jednego z Certyfikatów Microsoft: MCSA, MCSE, MCITP, MTA lub jednego z certyfikatów Cisco CCENT, CCDA, CCNA Znajomość systemu EZD PUWZnajomość systemu SAP GUI dla Windows w wersji 730 lub wyżej

Miejsce pracy: 15-345 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy