Senior IT Project Manager

ROHLIG SUUS Logistics SA

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów w roli kierownika projektu,
  • Wsparcie kierowników operacyjnych z innych jednostek firmy w zarządzaniu projektami,
  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych wewnętrznych i zewnętrznych (klientów),
  • Projektowanie procesów w systemie informatycznym (w szczególności WMS i TMS),
  • Analiza potrzeb biznesowych, funkcjonalnych, systemowych klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Bliska współpraca z działem IT,
  • Prowadzenie i koordynacja testów oraz szkoleń,
  • Prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej,
  • Współpraca z dostawcami systemów,

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT w branży TSL,
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami, mile widziane certyfikaty,
  • Doskonała znajomość procesów transportowych i logistycznych,
  • Dobre rozumienie logiki funkcjonowania systemów WMS i TMS
  • Doskonałe kompetencje w zakresie komunikacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność w realizacji zadań,
  • Dynamizm i orientacja na osiągniecie rezultatu,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej organizacji,
  • Możliwość rozwijania nowych, ciekawych projektów,
  • Kompetentny i otwarty zespół współpracowników,
  • Angażujące i ambitne zadania wnoszące wartość do organizacji,
  • Pakiet medyczny oraz kartę Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.