Senior HSE Specialist

Michael Page

Ruda Śląska, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z Regionalnym Zespołem Operacyjnym i globalnym zespołem ds. HSE w zakresie spełniania wymagań systemu zarządzania.

Wspieranie lokalnego zespołu produkcyjnego i kierownictwa zakładu we wszystkich aspektach bezpieczeństwa i ochrony środowiska,

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży budowlanej.

Opis stanowiska

  • Rozwijanie i prowadzenie procesów BHP w obszarze biznesowym
  • Podnoszenie świadomości i zachęcanie wszystkich pracowników do angażowania się w sprawy związane z BHP, Środowiskiem poprzez promowanie współpracy z pracownikami i kierownictwem
  • Wspieranie lokalnych zespołów zarządzających i kierowników ds. bezpieczeństwa w rozwoju bezpieczeństwa
  • Pełnienie funkcji koordynatora projektów BHP w projektach inwestycyjnych zakładów produkcyjnych
  • Kierowanie wdrażaniem, rozwojem i harmonizacją procesów
  • Koordynacja audytów bezpieczeństwa i inspekcji obiektów, maszyn i wyposażenia bezpieczeństwa w celu identyfikacji i korygowania potencjalnych zagrożeń oraz zapewnienia zgodności z przepisami bezpieczeństwa
  • Wsparcie dochodzeń w sprawie wypadków, zdarzeń potencjalnie wypadkowych i urazów w celu ustalenia przyczyn i wprowadzenia środków zapobiegawczych
  • Egzekwowanie przestrzegania zasad i przepisów obowiązujących w zakładzie produkcyjnym

Profil kandydata

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Kierunkowe wykształcenie
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Znajomość najlepszych praktyk BHP
  • Dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa i regulacji w obszarze BHP
  • Praktyczna znajomość Zintegrowanych Systemów Zarządzania
  • Praktyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn

Oferujemy

  • Zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • System kafeteryjny
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ruda Śląska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page