Senior HRPB/ HR Service Partner CEE

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego klienta, skandynawskiej firmy działającej w branży medycznej, poszukujemy doświadczonego Partnera HR, który będzie wsparciem dla managerów w rejonie CEE.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalna firma z branży medycznej, której działania wpływają na jakość opieki i komfort pacjentów na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie kadry zarządzającej,
  • Kreowanie i nadzorowanie programu świadczeń dodatkowych i polityki wynagrodzeń,
  • Zarządzanie procesem onboardingu oraz obszarem szkoleń i rozwoju pracowników,
  • Projektowanie i prowadzenie programów Employer Brandingowych,
  • Współtworzenie i wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych, jakościowych benefitów i aktywności mających na celu wzrost zadowolenia pracowników,
  • Budowanie relacji między zespołami, dbanie o właściwą komunikację w firmie oraz kulturę organizacyjną,
  • Kontakt z radami pracowniczymi i związkami zawodowymi,
  • Wprowadzanie rozwiązań HRowych na lokalne rynki,
  • Bieżące monitorowanie środowiska prawnego z zakresu prawa.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Min. 6-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie procesami HRowymi, kreowanie i implementowanie polityki personalnej),
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • Zaawansowana znajomość prawa pracy,
  • Rozumienie zasad controllingu personalnego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (codzienna praca w międzynarodowym środowisku),
  • Komunikatywność, otwartość i chęć pracy środowisku międzynarodowym,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie,
  • Samodzielność, inicjatywa, świetna organizacja pracy własnej,
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo bogaty pakiet benefitów,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Samochód służbowy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page