Senior HR specialist

Wrocław, dolnośląskie

RST Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • przeprowadzanie ocen okresowych oraz negocjacji finansowych z pracownikami,
  • wspieranie pracowników w rozwiązywaniu konfliktów i problemów personalnych oraz usprawnianiu komunikacji między zespołami/ pracownikami,
  • współpraca ze Scrum Masterami i Liderami Technicznymi oraz wsparcie w budowaniu zaangażowania zespołu,
  • identyfikacja talentów wśród pracowników, rozpoznawanie potrzeb, ustalanie celów i programów rozwojowych oraz monitorowanie ich przebiegu,
  • wprowadzanie zmian organizacyjnych, budowanie zespołów i zarządzanie zmianą;
  • przeprowadzanie badań satysfakcji, analiza wyników, wprowadzanie zmian,
  • tworzenie i wdrażania procesów HR zgodnych ze strategią firmy w obszarach: oceny rezultatów pracy, motywacji i doceniania, projektów rozwojowych,
  • przeprowadzenie proces wdrożenia pracownika,

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia ( co najmniej 3 lata) w tworzeniu i realizacji procesów rozwojowych, ocen pracowniczych i negocjacji finansowych oraz we wdrażaniu rozwiązań HR w obszarze IT,
  • znajomości przepisów prawa pracy i procesów i zagadnień z zakresu HR,
  • umiejętności budowania i utrzymywania partnerskich relacji z pracownikami,
  • wysokich zdolności interpersonalnych,
  • orientacji na cele i umiejętności wdrażania zmian,
  • samodzielności, zaangażowania i inicjatywy w działaniu;

Co chcemy Ci zaoferować?

  • pracę w doświadczonym zespole HR,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i elastyczny czas pracy,
  • codziennie śniadania, nieograniczoną ilość kawy, herbaty, wody,
  • kartę Multisport, pakiet medyczny Luxmed,
  • rozwój w branży HR - konferencje, szkolenia.

Firma RST sp. z o.o. sp. k. istnieje na rynku już 15 lat. Zajmujemy się tworzeniem... innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu m. in. dla branży transportowej i turystycznej. Firmę tworzą kreatywni i pełni pasji ludzie, którzy szybko stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Jesteśmy znani z tworzenia zaspokajających realne potrzeby, świetnych jakościowo i prostych w obsłudze systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja