Senior HR Business Partner

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za całość procesów HR w Polsce i będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży produkcyjnej, która jest liderem w swojej branży i jest zlokalizowana w miejscowości na północ od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Realizacja strategii personalnej we współpracy z najwyższą kadrą menedżerską
  • Nadzór i wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy oraz postępowania zgodnie z procesami HR obowiązującymi w organizacji
  • Planowanie, koordynowanie i przeprowadzanie działań związanych z pozyskiwaniem i utrzymaniem najlepszych pracowników, planowanie sukcesji
  • Zarządzenie i realizowanie działań w obszarze szkoleń i rozwoju pracowników, w tym kontrola budżetu i wydatków szkoleniowych oraz wszelkich działań HR
  • Odpowiedzialność za controlling personalny
  • Koordynacja administracji personalnej (dokumenty nowych pracowników, dokumentacja dyscyplinarna, zakresy obowiązków, aneksy, itp.)
  • Odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną dotyczącą obszaru HR
  • Zarządzanie podległym zespołem

Profil kandydata

  • Min. 3-4 letnie doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera w środowisku produkcyjnym - warunek konieczny
  • Doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, rozliczania czasu pracy
  • Doświadczenie w pracy w obszarach takich jak oceny okresowe, rozwój i szkolenia, budowanie zaangażowania, zarządzanie relacjami i zmianami
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji na różnych szczeblach organizacji
  • Komunikatywność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, asertywność, dokładność oraz efektywność pracy

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko w ramach organizacji, która ma ugruntowaną pozycję na rynku i stale się rozwija
  • Możliwość tworzenia nowych rozwiązań i implementacji własnych pomysłów
  • Bogaty pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page