Senior HR Business Partner

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Stanowisko zakłada pełnienie funkcji partnera dla biznesu, odpowiedzialnego za stworzenie i wdrożenie kultury HR.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest centrum logistyczne będące częścią międzynarodowej koncernu. Firmę charakteryzuje duża dynamika biznesu i pasja w działaniu.
Stanowisko HR Business Partnera jest nowe w lokalnych strukturach, ale posiada bardzo duże wsparcie rozbudowanego zespołu w polskiej centrali.

Lokalizacja: na wschód od Poznania (przy trasie S11)

Proces rekrutacyjny obejmuje trzy etapy:
1) Rozmowa z naszym konsultantem (Katarzyna Bończewska)
2) Rozmowa z przyszłym bezpośrednim przełożonym (Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego)
3) Rozmowa z Regionalnym Dyrektorem
Rozmowy zostaną przeprowadzone online.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i wsparcie pracy zespołu (dwóch specjalistów HR),
  • Wsparcie liderów w tworzeniu i realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, onboarding, rozwój pracowników oraz innych,
  • Zarządzanie procesem wdrażania zmian organizacyjnych,
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji,
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji (wykorzystanie coachingu i mentoringu),
  • Kontrola efektywności systemu wynagrodzeń i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania i efektywności pracowników,
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych,
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań.

Profil kandydata

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2/C1),
  • Doskonała znajomość zagadnień prawa pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę,
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Wpływ na rozwój nowej kultury organizacji,
  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych procesów HR przy wsparciu globalnego know-how.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page