Senior GL Accountant with German - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Senior GL Accountant with GermanMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tranzycja procesu z rynku lokalnego,
  • Realizacja czynności związanych z zamknięciem miesiąca zgodnie z US GAAP i wewnętrznymi wytycznymi,
  • Rozwiązywanie zagadnień merytorycznych,
  • Współpraca z jednostkami na terytorium lokalnym, audytorami i doradcami podatkowymi,
  • Proponowanie usprawnień procesów,
  • Wdrażanie innych członków zespołu oraz udzielanie merytorycznego wsparcia,
  • Ścisła współpraca z Kontrolerami oraz zespołami Finansowo Księgowymi w regionie.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym B2,
  • Doświadczenie w pracy w księgowości (preferowane środowisko SSC),
  • Ukończone studia na kierunku Finanse i Zarządzanie,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Dobre umiejętności analityczne, krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w godzinach biurowych,
  • Umowę o pracę,
  • Udział w tranzycji procesu z rynku lokalnego,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.