Senior GL Accountant with English - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Senior GL Accountant with EnglishMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przeniesienie nowych procesów z jednostek lokalnych,
  • Uczestniczenie w transformacji zadań księgowych (np. wdrażanie standardów rachunkowości i/lub najlepszych praktyk w procesie),
  • Księgowanie wpisów do dziennika księgi głównej,
  • Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych,
  • Uzgadnianie kont bilansowych,
  • Raportowanie wyników zamknięcia miesiąca w narzędziu korporacyjnym,
  • Prowadzenie księgi środków trwałych,
  • Dostarczanie danych i analiz na potrzeby audytu,
  • Przygotowywanie raportów korporacyjnych zgodnie z MSSF (np. w HFM).

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w księgowości w działach GL/RTR,
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Bardzo dobra znajomość procesu GL/RTR,
  • Mile widziane doświadczenie związane z tranzycjami procesów księgowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku oraz możliwości rozwoju,
  • Interesujący zakres obowiązków z dużą eskpozycją na biznes i możliwością udziału w międzynarodowych projektach,
  • Atrakcyjny pakiet beneftiów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczność w zakresie godzin i trybu pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.