Senior Fullstack Java Developer - praca 100% zdalna

Power Media

Białystok, podlaskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Białystok

Dla naszego Klienta – Softwarehouse’u prężnie działającego w Europie, głównie krajach niemieckojęzycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Fullstack Developera. Flagowym produktem firmy jest serwis internetowy, który pozwala samodzielnie tworzyć i konfigurować aplikacje mobilne z gotowych modułów w przeznaczonym do tego konfiguratorze.

Miejsce pracy: Łódź lub 100% zdalnie

Główne obowiązki:

  • Rozwój aplikacji mobilnych
  • Ścisła współpraca z Product Ownerem i CTO
  • Udział wyborze wykorzystywanych technologii w projekcie
  • Zaangażowanie w dalszy rozwój projektów firmy
  • Rozwój zawodowy w kierunku Lead Fullstack Developer

Wymagania:

  • Ponad 5 lat doświadczenia zawodowego jako Fullstack Developer
  • Dobra znajomość: Java (JDK8, JDK9), J2EE, Spring, Hibernate, MySQL
  • Umiejętność podejmowania decyzji na poziomie architektonicznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Chęć rozwoju zawodowego związanego z zarządzaniem zespołem

Mile widziane:

  • Doświadczenie / dobra znajomość: Apache Tomcat, Mockito, Let's Encrypt, OAuth
  • Znajomość: Firebase SDK, AWS-experience, Typescript, NodeJS, Angular, noSQL, Ionic Framework, fastlane, Python
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

Oferujemy:

  • Stabilną współprace na podstawie umowy o pracę, B2B lub umowy zlecenie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Zespół pasjonatów i profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku kierowniczym
  • Swobodna atmosfera
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w dowolnych godzinach)
  • Opieka zdrowotna i ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne
  • Nowoczesne biuro w Centrum Łodzi
  • Pracę 100% zdalną podczas pandemii, potem praca zdalna 4 dni w tygodniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media