Senior Fullstack Developer

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów, firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla branży lotniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Fullstack DeveloperMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych modułów oprogramowania właśnie dla linii lotniczych,
  • wspieranie procesu wdrażania nowych funkcjonalności i aplikacji,
  • konsultacje wykonawcze z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz tworzenie dokumentacji kodu źródłowego,
  • testowanie i profilowanie oprogramowania.

Wymagania:

  • Przynajmniej 4 letnie dośwaidczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość JavaScript oraz HTML5,
  • znajomość Anulara lub Vue.js,
  • znajomość C#, .NET 4/4.5/Core,
  • T-SQL w MS SQL Server 2008/2012,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny, sportowy oraz naukę języków obcych,
  • system szkoleń,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • współpracę z prestiżowymi markami branży lotniczej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.