Opis stanowiska pracy

Buduję nowoczesny, zintegrowany system e-commerce.

Doskonale znam popularne technologie webowe, którymi dzisiaj żyje świat PHP. Na co dzień pracuję w Symfony. Jestem również specjalistą, jeśli chodzi o przechowywanie danych - do różnych potrzeb korzystam z odpowiednich silników danych, zarówno SQL, jak i NoSQL. Pracuję w elastycznym środowisku - lokalnie na Dockerze, na produkcji w Kubernetes.

Nie jestem frontendowcem, ale jeśli trzeba, potrafię zaimplementować całe, kompletne rozwiązanie we wszystkich warstwach. Piszę kod wysokiej jakości i dbam o jego utrzymywalność - to moja wizytówka. Mam realny wpływ nie tylko na projekt, ale przede wszystkim na produkt. System e-commerce, który współtworzę obsługuje rocznie transakcje e-commerce za prawie miliard złotych i ma realny, rosnący wpływ na obraz polskiego e-commerce.

Kontekst pracy

  • Zespół: 10+
  • Architektura/technologia: ustala Team Leader w konsultacji z zespołem
  • Zarządzanie projektami: Team Leader + Project Manager
  • Planowanie pracy: Agile
  • Kontakt z klientem: Niewymagany, ale możliwy, jeśli chcesz rozwijać się również w tym kierunku
  • Przełożony techniczny: Tak, ma pełną wiedzę o produkcie i technologii
  • Metodologia: Standardy i dokumentacja, planowanie pracy, code review, testy, kontrola wersji, buildserver, zautomatyzowany deployment z rozdzieleniem środowisk
  • Lokalizacja: Zabrze

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy w trybie full office, home office, mix (preferujemy obecność w biurze ze względu na team building i lepszą komunikację, w obecnych realiach - ustalenia na bieżąco),
  • Duży wpływ na produkt i przebieg projektu, czynny udział w projektowaniu architektury systemu,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Rozwój zawodowy - szkolenia, konferencje, wsparcie Team Leadera w rozwoju,
  • Imprezy integracyjne,
  • Forma zatrudnienia: B2B lub UoP na czas nieokreślony (do wyboru).

Wynagrodzenie:

8 - 13 tyś. pln netto (umowa B2B)

 Możliwe też zatrudnienie na UoP

Benefity:

  • owocowe wtorki
  • ubezpieczenie grupowe

Proces rekrutacji:

  1. Przesłanie CV i listu motywacyjnego
  2. Rozmowa telefoniczna z rekruterem
  3. Rozmowa kwalifikacyjna
  4. Zadanie rekrutacyjne
  5. Decyzja

Wymagania

  • Główne technologie / narzędzia: PHP7/8, Symfony, Composer, Codeception, Crucible, MariaDB, Sphinxsearch, Elasticsearch, MongoDB, Redis, MSSQL, XML, HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript (ES6), Redux, React, Twig, Git, Linux (local + produkcja), Docker, Kubernetes
  • Doświadczenie: Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w roli PHP Developera
  • Ciągła chęć rozwoju
  • Proaktywność
  • Odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Firma inSolutions działa na rynku już od 2005 roku. <br/>Nasze zaangażow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce