Senior Full Stack .NET Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta, specjalizującej się w dostarczaniu usług w zakresie usług telemedycznych poszukujemy doświadczonego programisty do pracy nad przełomowym rozwiązaniem ERP opartym na chmurze, dostępnym za pośrednictwem przeglądarki Chrome, wspierającym procesy produkcyjne w celu maksymalizacji zysków przedsiębiorstw. Wykorzystywane są technologie: ASP .NET, AngularJS, TypeScript, SignalR, Azure Storage, Azure Service Fabric i wiele innych.

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania przy użyciu AngularJS (TypeScript) i .NET (C#)
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach tworzenia nowych funkcjonalności
  • Dobór technologii i rozwój architektury systemu

Wymagania:

  • Minimum 5-6 lat doświadczenia
  • Doświadczenie w pracy nad złożonymi aplikacjami
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z technologiami: TypeScript, AngularJS, CSS/Sass/Less, NET i C#, ASP.NET
  • Core lub ASP.NET MVC
  • Praktyczna wiedza na temat projektowania architektury aplikacji klienckich (mikro serwisy, moduły)
  • NUnit / xUnit / MS Test
  • Umiejętność praktycznego przekazywania wiedzy na podstawie doświadczenia
  • Techniczne review kodu ( z dużym naciskiem na część kliencką aplikacji)
  • Angielski na poziomie pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji ścieżek certyfikacyjnych
  • Konferencje i szkolenia
  • Wymiana wiedzy w zespole
  • Obowiązkowe code review
  • Rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy na kontrakcie B2B
  • Opieka medyczna LuxMed
  • Karnet Benefit Multisport
  • Siłowania i basen w budynku
  • Nauka języka angielskiego w biurze z native speakerem
  • Nowoczesne biuro, wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Brak dress code
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.